Французький транспортний гігант відкрив представництво в Україні

5 липня 2018, 13:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Французька компанія Alstom, один зі світових лідерів із виробництва залізничного рухомого складу, з 1 липня відкрила своє представництво в Києві.

Про це повідомили в компанії, передає профільний портал ЦТС.

"Компанія Alstom рада вийти на український ринок. Ми прагнемо розвивати діяльність в Україні і вибудовувати партнерські відносини з місцевою промисловістю на благо економічного розвитку України", - повідомив Жан-Лука Ербаччі, старший віце-президент компанії Alstom в Європі.

Відео дня

Представником компанії, відповідальним за продажі та розвиток бізнесу в Україні, став Вадим Павленко, який перебуватиме в підпорядкуванні директора Alstom з продажу та розвитку бізнесу в Польщі та Україні.

Павленко має 13-річний досвід роботи в сфері національних і міжнародних продажів і розвитку бізнесу в залізничній галузі в Україні. З 2005 року він працював на Крюківському вагонобудівному заводі, де почав свою діяльність молодшим інженером з продажу і виріс до начальника відділу експортних продажів і начальника відділу розвитку перспективних ринків. Ці посади він обіймав з 2011 по 2018 рік.

Рішенні про відкриття київського офісу Alstom було прийнято за результатами поїздки французької делегації до Києва навесні нинішнього року.


Alstom - один зі світових лідерів (разом з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці становила €7,3 млрд. Alstom працює в більш ніж 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X