Французький транспортний гігант планує розвивати мережу постачальників в Україні

10 жовтня 2018, 14:08

Французька компанія Alstom, один зі світових лідерів із виробництва залізничного рухомого складу, має намір збільшити кількість своїх постачальників для підтримки проектів на деяких заводах у Європі, особливо в польському Катовіце.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Зокрема, Alstom відібрав близько 50 українських постачальників, що працюють в залізничній промисловості, як своїх потенційних партнерів.

Відео дня

Вони виробляють металовироби, труби, кабелі, зварні деталі, мотори, батареї, вікна, сидіння та інші компоненти для інтер'єру.

Зазначимо, що на сьогодні Alstom співпрацює з 16 тис. постачальників в усьому світі, більш ніж 55% з яких перебувають в Європі.

У прес-службі наголошують, що обрання українських постачальників стане ще одним кроком до зміцнення співпраці компанії з Україною.

Нагадаємо, що компанія 1 липня цього року відкрила своє представництво у Києві.


Alstom - один зі світових лідерів (разом з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування та залізничного транспорту. Виручка компанії в 2016-2017 фінроці становила €7,3 млрд. Alstom працює понад 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X