Французький газовий трейдер різко наростив поставки газу в Україну

14 серпня 2017, 14:17
У липні 2017 року французька енергокомпанія Engie збільшила поставки природного газу на адресу своєї дочірньої компанії Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн у 8 разів - до 18 млн куб. м

Про це повідомляє OilNews .

Також зазначається, що крім поставок для своєї "дочки", у липні французька компанія продавала газ Нафтогазу України - на адресу держхолдингу було поставлено приблизно 27 млн куб. м ресурсу.

Відео дня

Нагадаємо, що раніше міжнародний трейдер Trafigura у 8 разів наростив обсяги поставок природного газу в Україну на адресу своєї дочірньої компанії Трафігура Україна в порівнянні з імпортом у травні.

Раніше Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг видала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу для компанії Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн.


Французька Engie - одна з найбільших європейських енергокомпаній, яка займається генерацією, передачею та постачанням електроенергії, видобутком, транспортуванням і постачанням природного газу, а також альтернативними джерелами енергії. У 2016 році оборот компанії склав €66,6 млрд. Компанія один з найбільших постачальників газу в Україну.

Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн заснована у Києві у серпні 2016 року. 99% статутного капіталу належить GDF International, 1% - АТ Сопранор (обидві - Франція).

Показати ще новини
Радіо NV
X