Французький газовий трейдер отримав ліцензію на торгівлю в Україні

1 серпня 2017, 11:39
Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу для компанії Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн, яка є дочірнім підприємством компанії Engie Energy Management (Франція)

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 1 серпня, передають Українські новини.

Згідно з даними єдиного реєстру юросіб, Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн заснована в Києві в серпні 2016 року. 99% статутного капіталу належить GDF International, 1% - АТ Сопранор (обидві - Франція).

Відео дня

У жовтні Engie підписала договір з Укртрансгазом, що передбачає можливість резервування потужностей підземних сховищ газу і газотранспортної системи України.

У 2015 році група Engie експортувала в Україну близько 3,5 млрд куб. м. газу. Основним її покупцем був НАК Нафтогаз України.


Французька Engie - одна з найбільших європейських енергокомпаній, яка займається генерацією, передачею та постачанням електроенергії, видобутком, транспортуванням і постачанням природного газу, а також альтернативними джерелами енергії. У 2016 році оборот компанії склав €66,6 млрд. Компанія один з найбільших постачальників газу в Україну.


Нагадаємо, що міжнародний енерготрейдер з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy відкрив в Україні своє представництво.

Крім того, газовий трейдер МЕТ (Швейцарія) отримав ліцензію в Україні.

Також сировинної трейдер Trafigura відкрив свій офіс в Україні для виходу на український ринок газу.

Пізніше міжнародний енерготрейдер Petroforce Trading and Shipping (Швейцарія) відкрив представництво в Україні і має намір отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу в Україну.

Показати ще новини
Радіо NV
X