Французька компанія з українськими активами вийшла на прибуток

10 жовтня 2018, 09:58

Французька група AgroGeneration з активами в Україні в січні-червні 2018 року отримала €1,8 млн чистого прибутку проти € 05 тис. чистого збитку за аналогічний період минулого року.

Про це свідчать дані в звіті компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно зі звітом компанії, її виручка збільшилася в 1,5 рази - до €17,4 млн.

"Це збільшення пов'язане з більш високими обсягами продажів (95 тис. тонн в першому півріччі 2018 року проти 66 тис. тонн в першому півріччі 2017 року)", - йдеться в звіті.

Відео дня

Валовий прибуток компанії скоротився на 35,5% - до €6,7 млн. Операційний прибуток зменшився на 44% - до €1,9 млн.

Показник EBITDA за підсумками першого півріччя склав €6,3 млн, що на 6,2% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Чистий борг збільшився на 74% - до €76,8 млн. У той же час компанія зазначає, що чистий борг відповідає заборгованості в попередньому році, а значне збільшення показника пов'язане з переходом на стандарт фінансової звітності IFRS 16. Згідно зі звітом, AgroGeneration скорочує заборгованість перед OSRANE і повністю погасить борг в березні 2019 року.

При цьому, як відзначають в компанії, AgroGeneration не зможе досягти своїх попередніх показників EBITDA в цьому році, так як низький урожай ранніх культур негативно вплинув на EBITDA на рівні €9 млн, що було частково враховано в проміжний результат.

Група підтверджує, що вона не зможе компенсувати цю втрату в кінці року.

Згідно з документом, низький урожай ранніх культур пов'язаний з несприятливими погодними умовами, а підвищення чистого прибутку - зі зміцненням гривні до євро.


Французька група AgroGeneration заснована в 2007 році. Спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур. В Україні обробляє близько 120 тис. га.

У жовтні 2013 року AgroGeneration завершила злиття з українською аграрною компанією Harmelia.

Показати ще новини
Радіо NV
X