Франція погодилася допомогти Україні змінити ширину залізничної колії

22 травня 2017, 13:33
Міністерство інфраструктури України спільно з французькою делегацією Міністерства охорони навколишнього середовища, енергетики та моря обговорили питання залучення коштів ЄС для реалізації проекту по зміні ширини залізничної колії

Про це повідомила прес-служба відомства.

"Французька сторона розгляне можливість експертно-консультаційної допомоги та сприятиме залученню коштів Європейського Союзу для отримання технічної допомоги в реалізації проекту щодо системи зміни ширини колії в Україні", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, українська сторона висловила зацікавленість у залученні досвіду фахівців залізничної галузі Франції щодо подальшого розвитку залізничної інфраструктури, будівництва нового рухомого складу в тому числі із застосуванням системи зміни ширини колії для рухомого складу.


Найпоширенішою у світі шириною колії є 1435 мм (4 англійських футів і 8,5 дюймів). Таку колію мають залізниці Північної Америки, Китаю і Європи (за винятком країн СНД, Балтії, Фінляндії, Ірландії, Іспанії та Португалії). В Україні експлуатуються колії шириною 1520 мм.

Показати ще новини
Радіо NV
X