Ford і Bosch звинуватили в причетності до дізельгейту

11 січня 2018, 16:26

Юридична фірма Hagens Berman подала до суду на американський автоконцерн Ford, звинувативши компанію у маніпулюванні вихлопними газами.

Про це повідомляє Reuters, передає DW.

Так, у поданому позові в середу, 10 січня, юристи звинуватили автовиробника у застосуванні пристрою для тесту на шкідливі викиди, подібно до випадку з Volkswagen.

Відео дня

Згідно з позовом, такі пристрої використовувалися на щонайменше півмільйона позашляховиків типу F-250 та F-350.

Так, Ford звинувачують у перевищенні рівня викидів шкідливого для здоров'я окису азоту до 50 разів.

Ford уже відхилив ці звинувачення та заявили, що всі автомобілі відповідають вимогам Американського агентства з охорони навколишнього середовища EPA.

Крім того, у позові звинувачують компанію Bosch, яка залучена також до процесу щодо Volkswagen. Саме Bosch постачала шкідливе програмне забезпечення.

У компанії запевнили, що дуже серйозно ставиться до звинувачень, але поки не коментують деталі судових процесів.

Варто відзначити, що Hagens Berman вже подавала подібні позови проти Fiat Chrysler, General Motors і Daimler, а також активно брала участь у справі проти Volkswagen.

Нагадаємо, що концерн Volkswagen опинився в центрі скандалу з фальсифікацією в США показників екологічності автомобілів. Після цього акції компанії різко впали.

Крім того, німецького виробника преміальних автомобілів Porsche також запідозрили у маніпуляції даними з обробки вихлопних газів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X