Forbes включив підприємця з Києва до списку найуспішніших людей у віці до 30 років

20 січня 2016, 17:37
Український підприємець, засновник і СЕО стартапу Ecoisme Іван Пасічник потрапив в список найбільш успішних людей у віці до 30 років, складеного американським журналом Forbes

"Юху! Потрапив у 30ку підприємців Європи за списком форбс 30 до 30! Дуже крута компанія разом з ресерчерами (дослідниками - ред.) космосу, ядерної енергії, біотехнологій та членами команд формули один!", - написав він у своєму Facebook.

Відео дня

Пасічник увійшов у європейську версію рейтингу 30 Under 30, до розділу Індустрія.

"Восени мені написав журналіст, відповідальний за напрямок технологій і сказав, що я потрапив у лонг-лист. Далі я скидав йому інформацію і оновлення про успіхи [проекту]. А вчора в них була вечірка в Лондоні, на якій робили остаточний вибір", - розповів підприємець у коментарі порталу Delo.UA.

Ecoisme - стартап, який займається створенням енергоменеджменту на основі пристрою власної розробки. Воно підключається до основного кабелю в електрощитку й аналізує енергоспоживання всіх пристроїв, підключених до мережі.

На одній з найбільших виставок в сфері електроніки CES, яка проходила в Лас-Вегасі в січні, Ecoisme отримав нагороду "Best of Innovations" в категорії розумних будинків.

Показати ще новини
Радіо NV
X