Фондові індекси США відразу після відкриття торгів обвалилися

24 серпня 2015, 18:28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На тлі загальносвітової нестабільності на біржах і падіння китайських індексів, провідні фондові індекси США різко знизилися відразу після відкриття торгів Нью-Йоркської фондової біржі

Так, індекс Dow Jones в перші хвилини торгів опустився на 6,01% до позначки 15470,34 пункту, передає Російська служба BBC.

Індекс високотехнологічних компаній NASDAQ до 15:31 втрачав 8,8%.

Відео дня

S&P 500 до 15:50 опустився на 5% до 1872,72 пункту.

Багато хто з інвесторів очікував, що за вихідні Центробанк Китаю вживе заходів для підтримки фондового ринку, але через відсутність таких заходів китайський індекс Shanghai Composite впав сьогодні, 24 серпня, на 8,49%.

За минулий тиждень індекс Шанхайської біржі знизився в цілому на 12%.

З червня нинішнього року біржі материкової частини Китаю демонстрували надзвичайно високу волатильність, що негативно позначилося на настроях інвесторів.

У серпні центробанк Китаю тричі приймав рішення про девальвації юаня, намагаючись стимулювати експорт.

Нагадаємо, червневий обвал на фондових біржах Китаю, що змусив сотні місцевих компаній зупинити котирування своїх цінних паперів, виявився найбільшим за останні двадцять років.

9 липня, після майже місячного падіння, фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) почали зростати завдяки заходам влади Китаю з відновлення довіри до ринку акцій.

Однак вже 27 липня китайський фондовий ринок акцій пережив чергове зниження.

30 липня азіатські фондові ринки почали знижуватися через погані квартальні звіти компаній і побоювання за стабільність китайського ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X