Фонди, одяг і комп'ютерні ігри. Ходорковський запатентував своє прізвище як бренд

9 вересня 2015, 11:20
Російський опозиціонер, колишній глава компанії ЮКОС Михайло Ходорковський зареєстрував своє прізвище в якості бренду

Як повідомляє КоммерсантЪ, заявка на реєстрацію товарних знаків ХОДОРКОВСЬКИЙ і KHODORKOVSKY подавалася від британської MBK IP UK Limited, пов'язаної з підприємцем.

"Правовий захист надано більш ніж 150 товарам і послугам, які можуть надаватися під брендом. Серед них політичні фонди і політичне лобіювання, операції з нерухомістю, а також одяг, взуття і навіть комп'ютерні ігри", - пише видання, припускаючи, що однією з основних причин такого кроку може бути припинення спекуляцій ім'ям Ходорковського з боку третіх осіб.

Відео дня

При цьому заявка на реєстрацію брендів була подана ще 18 березня 2013 року, коли екс-голова ЮКОСа перебував в ув'язненні.

Передбачається, що реєстрація і захист товарних знаків повинні поширитися на 16 держав, у тому числі Азербайджан, Білорусь, Ізраїль, Казахстан, Молдову та США.

У той же час в Росії, Вірменії, Грузії, Україні, Норвегії, Швейцарії та деяких інших державах бренд вже отримав правовий захист.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Михайло Ходорковський позитивно оцінив арешт російського майна через позов акціонерів компанії ЮКОС.

Показати ще новини
Радіо НВ
X