Чудо-милиці та «кабінки інтроверта». Український фонд стартапів роздав гранти на $250 тисяч

3 листопада 2021, 12:03

Український фонд стартапів роздав державні гранти стартапам на загальну суму $250 тисяч. Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Переможців було обрано за підсумками 32-го Pitch Day, у рамках якого свої проєкти презентували дев'ять команд на стадії seed. Зазвичай у пітчингах бере участь 10-12 команд.

Гранти в $50 000 від УФС отримали п'ять команд:

Відео дня

  • ComeBack Mobility - розумні сенсори для милиць для допомоги в реабілітації після захворювань та пошкоджень нижніх кінцівок;
  • Silentbox - звукоізоляційні офісні кабіни;
  • Lab24 - маркетплейс медичних лабораторних досліджень, який допомагає користувачам здавати аналізи вдома та на найближчих локаціях та економити до 50%;
  • IBeauty - автоматизована екосистема для індустрії краси. IBeauty надає партнерам систему CRM для оптимізації та автоматизації, маркетингову платформу та є модератором ринку;
  • HoldYou - сервіс психологічної допомоги онлайн. Всі консультації проводять онлайн через мобільний додаток, особистий кабінет на сайті або телефоном.

Проекти оцінювалися за низкою критеріїв, а саме: команда, ринок, доцільність фінансування, продукт та стратегія розвитку.

Нагадаємо, що за підсумками 30-го та 31-го Pitch Day Український фонд стартапів обрав десять проектів, які отримають державні гранти на загальну суму $350 тисяч.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X