Планують IPO. Фонд Horizon Capital купив міноритарний пакет в мережі соціальних магазинів Аврора

6 липня 2021, 17:18

За допомогою Horizon Capital в мережі магазинів Аврора планують вийти на ринки Центральної та Східної Європи, а також провести IPO.

Фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III під управлінням інвестиційної компанії Horizon Capital купив міноритарну частку в роздрібній мережі магазинів єдиної ціни (Dollar store) Аврора. Про це повідомляється на сайті ритейлера.

Відео дня

Мережа магазинів Автора налічує 650 торгових локацій і є лідером в цьому сегменті. Фонд EEGF III планує її вивід на IPO та ринки Центральної та Східної Європи. Фонд став єдиним інституційним інвестором поряд із засновниками компанії - Львом Жиденком, Тарасом Панасенком та Лесею Клименко.

«Масштабна інвестиційна підтримка фонду буде направлятися на розгортання національної мережі протягом наступних п'яти років, розширення логістичної інфраструктури, а також вихід мережі Аврора на інші регіональні ринки», - йдеться в повідомленні на сайті.

Частину інвестованих коштів планують витратити для подальшого розвитку на базі мережі Аврора роздрібної платформи для невеликих місцевих виробників в Україні. Відзначається, що це дозволить інтенсифікувати імпортозаміщення і посилити позиції вітчизняних виробників.

За словами партнера в Horizon Capital Василя Тофана, керівництву мережі вдалося досягти надзвичайних показників зростання і створити «високих стандартів професійної діяльності».

Співзасновник торгової мережі Лев Жиденко зазначив, що за допомогою Horizon Capital компанія сподівається перейти до прискорення темпів зростання в Україні і розширення бізнесу в Центральній і Східній Європі. Також Аврора планує збільшити частку українських виробників в асортименті понад нинішніх 65%.

Мережа магазинів єдиної ціни Аврора була заснована в 2011 році Львом Жиденком, Тарасом Панасенком та Лесею Клименко. Мережа налічує понад 650 торгових точок. Головний офіс Аврора знаходиться в Полтаві. Велика частина товарів в магазинах мережі коштує від 5 до 50 грн.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет дозволив кіпрській компанії Dealbeta Investments Limited отримати контроль над власником мережі соціальних магазинів Аврора (Кіпрською компанією Avroretail Investments Limited).

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X