Фонд гарантування спростив порядок участі в аукціонах

27 січня 2017, 17:24
Фонд гарантування вкладів фізосіб зняв обмеження щодо переліку осіб, які можуть брати участь в аукціонах з продажу прав вимоги за кредитами

Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що Міністерство юстиції затвердило зміни до Положення про виведення неплатоспроможного банку з ринку, згідно з якими знято обмеження щодо переліку осіб, які можуть брати участь в аукціонах з продажу прав вимоги за кредитами.

Відео дня

"Прийняте рішення максимально розширює коло потенційних покупців та покликане сприяти зростанню надходжень від реалізації активів неплатоспроможних банків. Адже надалі претендувати на купівлю прав вимог за кредитами зможуть будь-які фізичні та юридичні особи, крім самих позичальників та/або поручителів за такими договорами", - йдеться в повідомленні.

Як зазначила директор Департаменту консолідованого продажу та управління активами Фонду Юлія Берещенко, норма про те, що купувати права вимоги за кредитами можуть тільки фінансові компанії, у першу чергу не влаштовувала кредиторів неплатоспроможних банків. Адже існуючі донедавна обмеження звужували коло потенційних покупців.

"Ми сподіваємось, що зняття обмежень та розширення кола покупців, сприятиме зростанню конкуренції між учасниками аукціону, а отже – і ціни продажу. Це важливо, адже 80% активів неплатоспроможних банків – це саме кредити. Крім того, внесені зміни дозволять нам побачити реальних покупців фінансових активів. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню прозорості ринку", - сказала вона.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X