Фонд гарантування провалив повторний продаж ТРЦ Республіка

6 листопада 2017, 10:26
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб знову не зміг продати права вимоги за кредитами банку Надра, забезпеченням за якими виступає недобудований київський торгово-розважальний центр Respublika (Республіка)

Про це свідчать результати аукціону на сайті ProZorro.Продажі, передають Українські новини.

Аукціон повинен був відбутися 3 листопада, однак покупців не знайшлося. Стартова ціна реалізації становила 1,3 млрд грн.

Відео дня

Наступний аукціон заплановано на 17 листопада, вартість активу знизилася до 1,1 млрд грн.

Відзначимо, що за 4 місяці ціна даного активу знизилася з 2,5 млрд грн до 1,1 млрд грн.

На торги виставляються права вимоги по 2 кредитах, які перебувають на балансі банку Надра.

Компанії-позичальники ведуть господарську діяльність у сферах "будівництво" і "надання в оренду та експлуатація власного або орендованого нерухомого майна".

На початок серпня цього року загальна заборгованість по кредитах склала 2,6 млрд грн.

При цьому в забезпечення за договорами передані майнові права на об'єкт незавершеного будівництва, а саме - багатофункціональний торгово-розважальний комплекс з паркінгом.


ТРЦ Республіка розташований у Києві. Будівництво об'єкта, інвестиції в який оцінювалися в $350 млн, почалося у 2012 році, а здача об'єкта в експлуатацію планувалася у 2014-ому. Проект будівництва ТРЦ Республіка був припинений у 2015 році рішенням власника. Інвесторами проекту виступали Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Загальна площа недобудованого ТРЦ повинна була скласти 298 тис. кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.


Нагадаємо, що у липні 2017 року аукціон з продажу ТРЦ Республіка також провалився. Тоді він був скасований через помилково зазначений номер договору кредитування.

Наприкінці вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повторно виставив на продаж права вимоги за кредитами ліквідованого банку Надра.

Показати ще новини
Радіо NV
X