Фонд гарантування почав пошук покупця на неплатоспроможний банк

10 листопада 2017, 17:59
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) почав пошук інвестора для банку Богуслав, який на початку листопада був визнаний неплатоспроможним

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ФГВФО.

Фонд проведе пошук попередньо кваліфікованих осіб, які зацікавлені бути залученими до виводу неплатоспроможного банку Богуслав з ринку.

Відео дня

Фонд пропонує такі способи виведення неплатоспроможного банку з ринку: ліквідація банку з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов'язань на користь приймаючого банку; відчуження всіх або частини активів і зобов'язань; створення і продаж інвестору перехідного банку; продаж неплатоспроможного банку інвестору.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) визнав Банк Богуслав неплатоспроможним, рішення про це правління регулятора прийняло 6 листопада.

Примітно, що в банку Богуслав раніше тримав свої гроші відсторонений глава Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) Роман Насиров і його дружина.


Згідно з даними Нацбанку України, Банк Богуслав займав 58-е місце (747,4 млн грн) серед 88 працюючих в країні (на 1 липня 2017 року).

Станом на 1 листопада 2017 року власниками істотної участі в банку Богуслав - Володимир Романенко (76,5%) і Наталія Вакуленко (23,5%).

Показати ще новини
Радіо NV
X