Фонд гарантування побоюється втратити майно одного з банків

28 лютого 2017, 17:52
Апеляційний суд Києва 2 березня буде розглядати справу про скасування арешту бізнес-центру в м. Дніпро по вул. Старокозацкой, що належить неплатоспроможному Родовід Банку

Як повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, скасування арешту фактично призведе до втрати банком зазначеного майна, пише УНІАН.

Фонд нагадав, що його представник зміг зайти в зазначене приміщення у м. Дніпро за допомогою прокуратури та спецпідрозділу КОРД, проте зустрів фізичний опір з боку колишніх пов'язаних осіб банку, які намагаються зберегти контроль над об'єктом нерухомості.

Відео дня

Нагадаємо, що правління Національного банку України за погодженням з Міністерством фінансів, як власником державного санаційного Родовід Банку, прийняло рішення про визнання його неплатоспроможним та передачу до Фонду гарантування 26 лютого 2015 року в рамках Стратегії розвитку державних банків.

Родовід Банк був докапіталізований державою в 2009 році на 8,4 мільярда гривень і ще на 3,95 мільярда гривень у 2011 році, коли набув статусу санаційного банку. За 7 років перебування у власності держави банк не врегулював питання проблемних активів і не розвинув успішну санаційну модель.

Показати ще новини
Радіо НВ
X