Фонд держмайна почав повторний продаж трьох обленерго

3 жовтня 2017, 09:45
Фонд державного майна України (ФДМУ) почав повторну процедуру приватизації 25% акцій Одесаобленерго, Сумиобленерго і Донбасенерго, які залишилися непроданими в період проведення аукціонів з продажу блокуючих пакетів акцій (25%) восьми енергокомпаній

Відповідний наказ про забезпечення продажу паків акцій підписав керівник Фонду Віталій Трубаров, повідомили в прес-службі ФДМУ.

Також Трубадуров додав, що найближчим часом пройде інвентаризація та оцінка майна зазначених обленерго.

Відео дня

"Термін дії попередньої оцінки вартості активів уже закінчився, в короткий термін ми проведемо повторну оцінку, і за її результатами приймемо рішення про виставлення даних пакетів акцій на аукціон", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що продаж пакету акцій енергогенеруючої компанії Донбасенерго і енергопостачальної компанії Сумиобленерго в розмірі 25% скасована через відсутність заявок.

Нагадаємо, пізніше ФДМ прийняв рішення виставити на біржові торги пакети акцій по 25% енергопостачальних компаній Одесаобленерго, Донецькобленерго, Донбасенерго, Сумиобленерго, ДТЕК Дніпроенерго, ДТЕК Дніпрообленерго, ДТЕК Західенерго і Київенерго.

У серпні ФДМ продав компанії Ornex 25% акцій ДТЕК Донецькобленерго за 143,8 млн грн, 25% акцій ДТЕК Західенерго - за 417,16 млн грн і 25% акцій Київенерго - за 759,63 млн грн. А продаж 25% акцій ДТЕК Дніпроенерго і ДТЕК Дніпрообленерго перенесли з 17 на 31 серпня через прострочення ліцензії Київській міжнародній фондовій біржі.

Також в кінці серпня ФДМУ отримав по дві заявки на торги з продажу 25% акцій енергогенеруючої компанії ДТЕК Дніпроенерго і енергопостачальної компанії ДТЕК Дніпрообленерго.

Показати ще новини
Радіо NV
X