Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Фонд держмайна готує до продажу держпакети акцій Запоріжжяобленерго та двох ТЕЦ

25 липня 2016, 15:55
109
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В ході конкурсу ФДМУ планує продати 60,2% акцій Запоріжжяобленерго, 99,99% Одеської ТЕЦ та 99,83% Херсонської ТЕЦ

Фото: pixabay.com / MichaelGaida

Фонд державного майна України (ФДМУ) готує до продажу держпакетів акцій Запоріжжяобленерго, а також Одеської та Херсонської ТЕЦ

ФДМУ почав підготовку до проведення конкурсу з продажу 60,2% акцій найбільшої енергопостачальної компанії Запоріжжяобленерго, 99,99% Одеської ТЕЦ і 99,83% Херсонської ТЕЦ, йдеться в офіційному виданні фонду Відомості приватизації, передає УНІАН.

"Фонд державного майна інформує про те, що розпочато підготовку до проведення конкурсів з продажу пакетів акцій з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону цих акціонерних товариств", - пише видання.

Як повідомлялося, за результатами проведеного 21 березня конкурсу, ФДМУ вибрав оцінювачів для держпакетів акцій Запоріжжяобленерго, Одеської та Херсонської ТЕЦ.

Запоріжжяобленерго входить в четвірку найбільших енергопостачальних компаній України, а за обсягами товарного відпуску електроенергії споживачам і зовсім знаходиться на другому місці . Більше 10% акцій підприємства належать кіпрським компаніям Bikontia Enterprises Limited (12,31%), Lex Perfecta Limited (16,52%) та державі в особі Фонду держмайна (60,2%).

Херсонська ТЕЦ постачає опалення і електроенергію близько 50% населення Херсона, в свою чергу, Одеська ТЕЦ є монополістом у сфері постачання опалення в Одесі. В обох компаніях державі належить понад 99% акцій.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися