Фонд держмайна готує до продажу держпакети акцій Запоріжжяобленерго та двох ТЕЦ

25 липня 2016, 15:55
Фонд державного майна України (ФДМУ) готує до продажу держпакетів акцій Запоріжжяобленерго, а також Одеської та Херсонської ТЕЦ

ФДМУ почав підготовку до проведення конкурсу з продажу 60,2% акцій найбільшої енергопостачальної компанії Запоріжжяобленерго, 99,99% Одеської ТЕЦ і 99,83% Херсонської ТЕЦ, йдеться в офіційному виданні фонду Відомості приватизації, передає УНІАН.

Відео дня

"Фонд державного майна інформує про те, що розпочато підготовку до проведення конкурсів з продажу пакетів акцій з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону цих акціонерних товариств", - пише видання.

Як повідомлялося, за результатами проведеного 21 березня конкурсу, ФДМУ вибрав оцінювачів для держпакетів акцій Запоріжжяобленерго, Одеської та Херсонської ТЕЦ.

Запоріжжяобленерго входить в четвірку найбільших енергопостачальних компаній України, а за обсягами товарного відпуску електроенергії споживачам і зовсім знаходиться на другому місці . Більше 10% акцій підприємства належать кіпрським компаніям Bikontia Enterprises Limited (12,31%), Lex Perfecta Limited (16,52%) та державі в особі Фонду держмайна (60,2%).

Херсонська ТЕЦ постачає опалення і електроенергію близько 50% населення Херсона, в свою чергу, Одеська ТЕЦ є монополістом у сфері постачання опалення в Одесі. В обох компаніях державі належить понад 99% акцій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X