Скооперувалися. FlixBus відкриває низку нових маршрутів з України та починає співпрацювати з новим перевізником

7 грудня 2021, 14:29

Автобусний перевізник FlixBus оголосив про початок співпраці з львівським перевізником East West Eurolines та запуск чотирьох нових маршрутів.

Найбільший європейський оператор автобусних перевезень FlixBus розпочав продажі на нових міжнародних маршрутах з України: Запоріжжя-Кельн, Херсон-Кельн, а також Львів-Познань та Київ-Мінськ. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

У компанії додали, що запустили нові напрямки у партнерстві з місцевими перевізниками. Зокрема, з Euroclub та Asik, які вже давно працюють із FlixBus в Україні. Також перевізник вперше виконає спільні рейси із львівським перевізником East West Eurolines – на двох лініях до Німеччини.

Автобуси зберегли оригінальне маркування автобусних партнерів та мають зелені наклейки "In cooperation with FlixBus". Також усередині цих автобусів для пасажирів FlixBus місця відзначені зеленими відмітками.

Повні маршрути нових ліній:

CUA162 Запоріжжя-Кельн. Партнер-перевізник: East West Eurolines

Запоріжжя - Дніпро - Харків - Полтава - Лубни - Пирятин - Аеропорт Бориспіль - Київ - Житомир - Новоград-Волинський - Рівне - Львів - Котбус - Берлін - Гамбург - Бремен - Оснабрюк - Дортмунд - Ессен - Дюссельдорф - Кельн.

CUA160 Херсон-Кельн. Партнер-перевізник: East West Eurolines

Херсон — Миколаїв — Одеса — Умань — Вінниця — Хмельницький — Тернопіль — Львів — Котбус — Берлін — Гамбург — Бремен — Оснабрюк — Дортмунд — Ессен — Дюсельдорф — Кельн.

CUA157 Львів-Познань. Партнер-перевізник: Asik

Львів – Жешув – Тарнов – Кельці – Пьотркув-Трибунальський – Лодзь – Познань.

CUA158 Київ-Мінськ. Партнер-перевізник: Euroclub

Київ - Чернігів - Гомель - Мінськ

Раніше повідомлялося, що FlixBus запустив перший рейс із Харкова до Варшави . Його маршрут проходить через Полтаву, Київ, Житомир, Рівне та Луцьк.
Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X