З'єднати три столиці. FlixBus і Gunsel запустили спільні рейси з Києва до Праги, Варшави і Вроцлава

13 серпня 2019, 13:16

З 19 серпня FlixBus і Gunsel почнуть виконувати спільні рейси з Києва до Польщі та Чехії

Найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus оголосив про початок виконання з 19 серпня спільних перевезень з компанією Gunsel за маршрутами з Києва до Варшави, Вроцлава і Праги. Про це повідомляє ЦТС.

Відео дня

У кожному автобусі Gunsel на зазначених маршрутах буде 15 маркованих сидінь для пасажирів Flixbus.

На лінії Київ-Варшава (через Люблін) автобус курсуватиме щодня; Київ-Вроцлав (через Житомир, Рівне, Львів, Краків, Катовіце) - три рази на тиждень; Київ-Прага (через Житомир, Рівне, Львів, Градец Кралове) - три рази на тиждень.

"Ми хочемо з'єднати три столиці - Київ, Прагу, Варшаву. Ми також намагаємося приєднати Львів і Житомир до наших міжнародних хабів. Тоді пасажир, який їде з України тільки з однією пересадкою, зможе доїхати до величезної кількості міст Європи", - заявив генеральний директор FlixBus у Польщі і Україні Міхал Леман.

Він уточнив, що це перше оголошення нових ліній компанії в Україні після відкриття офісу в Києві в червні 2019 року. Тепер у компанії є два автобусних партнера в Україні - першим раніше був названий перевізник EuroClub.

З нагоди запуску нових маршрутів FlixBus оголосив про те, що до 12:00 15 серпня на спільні рейси з Gunsel квитки можна купити за ціною від 5 євро.

"Ми хотіли б додати до нашої мережі Одесу, Дніпро, Харків і на всіх маршрутах збільшувати частоту рейсів. Ми тісно працюємо над нашою картою маршрутів на наступний рік. Поки не можу говорити точно, але ми хочемо збільшити щільність присутності. За два роки роботи в Польщі ми розширили мережу на понад 100 міст, може, не такими темпами, і трохи більше ніж за два роки, але ми хочемо досягти таких же результатів в Україні", - повідомив про плани Flixbus Леман.

Показати ще новини
Радіо NV
X