Слідом за рейтингом країни. Fitch знизив прогноз рейтингу Нафтогазу

10 лютого 2022, 16:54

Агентство Fitch знизило до стабільного прогнозу рейтингу НАК Нафтогаз України.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг дефолту емітента НАК Нафтогаз України в іноземній валюті з позитивного на стабільний, підтвердивши сам рейтинг на рівні "B".

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні агенції.

У Fitch зазначили, що зрівняння рейтингів НАК до аналогічного рейтингу України відбиває сильні зв'язки компанії з державою.

Також агентство підтвердило автономний кредитний профіль ( SCP) Нафтогазу на рівні b- , який відображає волатильність його операцій після значного підвищення цін на газ, його здатність покривати потреби внутрішнього споживання та збирати дебіторську заборгованість в умовах слабкої економіки країни, а також валютні ризики.

У Fitch очікують, що найближче погашення облігацій НАК буде забезпечено за рахунок наявних джерел з огляду на відсутність дивідендних виплат та значно нижчі капіталовкладення.

Нагадаємо, що на початку лютого міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогноз щодо довгострокового рейтингу дефолту емітента  (РДЕ) України в іноземній валюті із позитивного на стабільний.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X