Fitch змінило рейтинги Укрзалізниці

2 листопада 2018, 14:06

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинги компанії Укрзалізниця до рівня "B-", прогноз "стабільний".

Про це повідомляється у прес-релізі агентства, передає Інтерфакс-Україна.

Оновлення рейтингу враховує оцінку автономного кредитного профілю Укрзалізниці (SCP), який у поєднанні з незмінним застосуванням Fitch спадного підходу відповідно до критеріїв для урядових організацій (GRE) призводить до того, що рейтинги компанії вирівнюються з рейтингами України (B-, "стабільний").

Відео дня

Оновлення рейтингу дефолту емітента (РДЕ) в національній валюті пояснюється реструктуризацією більшості місцевих боргових зобов'язань, безстроковим зняттям нереструктуризованого місцевого боргу з перехресних дефолтів за непогашеними євробондами і виведенням боргу Донецької залізниці з перехресного дефолту в зв'язку з введенням урядом мораторієм із обслуговування цієї заборгованості.

Рейтинг облігацій Shortline Plc вирівнюється з довгостроковим РДЕ компанії. На думку Fitch, ці цінні папери становлять прямі безумовні пріоритетні незабезпечені зобов'язання "Укрзалізниці" і є рівними за черговості виконання з усіма іншими наявними і майбутніми незабезпеченими і несубординованих зобов'язаннями.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X