Fitch змінив рейтинг найбільшого виробника курятини в Україні

18 вересня 2017, 16:22
Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг в іноземній валюті одного з найбільших виробників м'яса птиці компанії Миронівський хлібопродукт (МХП) з В- до В

Про це повідомляє агентство Fitch, передають Українські Новини.

Підвищення рейтингу послідувало за поліпшенням ліквідності МХП і після рефінансування значної частини його боргу за рахунок надходжень від випуску єврооблігацій і продовження терміну дії засобу доекспортного фінансування (PXF) від одного до трьох років.

Відео дня

Ліквідність компанії покращилася після надходження $240 млн від розміщення у травні 2017 року 7-річного євробонду.

Крім того, в кінці серпня 2017 року МХП збільшив термін дії PXF на суму $100 млн терміном від 1 року до 3 років, що буде покривати потреби в фінансуванні для його операцій з переробки соняшника.

Нагадаємо, компанія Миронівський хлібопродукт витратила на оновлення своїх виробничих потужностей нараховані в січні-червні 2017 року 890 млн грн дотацій.

Також повідомлялося про те, що МХП планує збільшити земельний банк на 180 тис. га до 550 тис. га до 2019-2021 років.


Миронівський хлібопродукт (МХП) - найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлений брендами Наша Ряба, Легко, Бащинский і ін.

Чистий прибуток МХП в 2016 році склала $69 млн проти чистого збитку в $113 млн в 2015 році. Виручка зросла на 7% - до $1,1 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X