Fitch відкликало рейтинги компанії Пінчука

25 жовтня 2016, 17:46
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings відкликало рейтинги холдингу української трубно-колісної компанії Інтерпайп - Interpipe Limited (Кіпр), передає Інтерфакс-Україна

"Interpipe Limited прийняла рішення припинити брати участь в рейтинговому процесі. Таким чином, Fitch більше не буде мати достатньої інформації для підтримки рейтингів компанії. Fitch більше не рейтингує даного емітента і не проводить по ньому аналіз", - йдеться в повідомленні Fitch.

Відео дня

Рейтингова дія стосується довгострокового рейтингу дефолту емітента (РДЕ), що перебуває на рівні "RD" (обмежений дефолт), пріоритетного незабезпеченого довгострокового рейтингу на рівні "C" і рейтингу зворотності активів на рівні "RR5".


Компанія Інтерпайп входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб, третій за величиною виробник суцільнокатаних залізничних коліс в світі. Продукція компанії поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

В структурі компанії - п'ять промислових активів: Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ), Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ), Інтерпайп Ніко-Тьюб, Дніпропетровський Втормет і електросталеплавильний комплекс Дніпросталь під брендом Інтерпайп Сталь.

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук.

Показати ще новини
Радіо НВ
X