Fitch "скасував" дефолт Нафтогазу

10 квітня 2018, 18:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Fitch "скасував" дефолт Нафтогазу  - фото

Fitch підвищило рейтинг дефолту Нафтогазу

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента Нафтогазу України до рівня В- з попереднього рівня ССС. При цьому рейтингу присвоєно "стабільний" прогноз.

Про це йдеться в прес-релізі Fitch у вівторок, 10 квітня.

Таким чином, аналітики агентства більше не вважають, що "можливий дефолт" Нафтогазу. Рейтинг оцінюється як "істотно недостатній рівень кредитоспроможності".

Підвищення рейтингів показує переоцінку індивідуальної кредитоспроможності компанії (standalone credit profile) в рамках оновлених критеріїв рейтингування держструктур (оприлюднені 7 лютого 2018 роки), сприятливе для Нафтогазу рішення Стокгольмського арбітражу, а також поліпшення фінансових показників компанії.

Раніше керівництво компанії повідомляло, що Нафтогаз планує вийти на ринок єврооблігацій в 2018 році і розраховує на позитивне сприйняття інвесторами.


НАК Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування.

Консолідований прибуток Нафтогазу в січні-вересні 2017 року збільшилася на 15% - до 27,1 млрд грн (трохи більше $1 млрд за поточним курсом). Чистий дохід компанії зріс на 36,7% - до 130,6 млрд грн (майже $5 млрд).

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 09:30

thumb img
Гроші тижня: єврооблігації України, Роттердам-, купівля каналу ZIK соратником Медведчука, піруети Баришівського райсуду і знову газ
Технології

Вчора, 09:01

thumb img
Країна розумнішає. Як 3G і 4G змінюють українську економіку
Економіка

14 червня, 17:00

thumb img
Багаті тихоні. Economist пояснив, чому німецькі багатії відрізняються від американських

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua