Fitch поліпшило прогноз рейтингу українського металургійного гіганта

20 березня 2018, 10:44

Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогноз рейтингу української гірничо-металургійної групи Метінвест зі стабільного на позитивний в очікуванні успішного рефінансування боргу.

Про це йдеться у повідомленні Fitch, передає Інтерфакс-Україна.

Агентство очікує, що рефінансування приверне додаткову ліквідність для операційних цілей, забезпечивши додаткове фінансування поряд з внутрішнім грошовим потоком, лініями торгового фінансування та факторингом.

Відео дня

В агентстві зазначили, що у разі невдачі операції з рефінансування, воно поверне прогноз рейтингу на рівень стабільний.

Fitch також присвоїло новим єврооблігаціями Метінвесту, які будуть випущені у квітні 2018 року, очікуваний рейтинг B (EXP) з рейтингом відновлення RR4.

Довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Метінвесту підтверджений на рівні B.


Метінвест є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю.

Основними акціонерами Метінвесту є група СКМ Ріната Ахметова (71,24%) і Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,76%), які спільно керують компанією. Метінвест Холдинг - керуюча компанія групи Метінвест.


Нагадаємо, Метінвест наприкінці травня 2016 року погодив з комітетом кредиторів реструктуризацію єврооблігацій і PXF-фінансування.

Наприкінці березня 2017 року група випустила єдиний новий випуск єврооблігацій на суму $1,2 млрд і оформила нову кредитну лінію з PXF-фінансування на суму $1,1 млрд.

Крім того, вчора стало відомо про те, що компанія Ахметова викупить свої облігації на $1 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X