Fitch підвищило рейтинг євробондів одного з українських банків

17 травня 2018, 13:03

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг єврооблігацій державного Укрексімбанку на $125 млн з терміном обігу до 2023 року до рівня CCC (фінансові зобов'язання цілком залежать від стійкої та сприятливої ​​ділової або економічної кон'юнктури) і CC (ймовірний дефолт).

Про це повідомляється в прес-релізі агентства, передає Інтерфакс-Україна.

Також Fitch нагадало, що зазначені єврооблігації були випущені в формі кредитних нот в 2006 році структурою банку - Biz Finance PLC. У 2015 році євробонди були реструктуризовані в рамках загальної боргової операції України. В результаті термін обігу єврооблігацій був продовжений до 2023 року з 2016 року, купонна ставка підвищена до LIBOR + 7% з фіксованою 5,8% річних. Процентний дохід нараховується і виплачується раз на півроку.

Відео дня

Відзначимо, що рейтингова дія пов'язана зі зміною критеріїв рейтингування субродінірованних і гібридних інструментів. Рейтинг інших цінних паперів банку і самої фінустанови залишилися незмінними.

Нагадаємо, що у кінці лютого Укрексімбанк розмістив облігації під вдвічі вищу ставку, ніж Україна.

Крім того, в цьому ж місяці банк став одним з найбільших покупців облігацій внутрішньої державної позики.


Укрексімбанк засновано у 1992 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року по розміру активів (171 млрд грн) банк займав 3-е місце серед 84 банків, що працюють в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X