Fitch назвало, наскільки можуть зрости золотовалютні резерви України

16 травня 2016, 18:09
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings спрогнозувало, що золотовалютні резерви Національного банку України (НБУ) можуть зрости до $17,7 млрд за підсумками цього року, якщо співпраця з Міжнародним валютним фондом налагодиться

Про це повідомляє УНІАН.

"Затримки з наданням Україні чергового траншу по лінії МВФ вже привели до зниження резервів до $12,7 млрд. Проте Fitch очікує, що резерви зростуть до $17,7 млрд до кінця 2016 року на тлі отримання Україною сумарно близько $8 млрд від зовнішніх кредиторів, включаючи $5,2 млрд по лінії МВФ, як планувалося раніше", – заявили в агентстві. – "Невдача з відновленням фінансування від МВФ, ймовірно, не призведе до неможливості виконання держзобов'язань, однак буде чинити тиск на гривню і, таким чином, гальмувати загальне економічне відновлення".

Відео дня

Як заявляють експерти, політика адміністративного регулювання ринку капіталу не втратила актуальність, але надалі вона, ймовірно, буде пом'якшуватися.

У Fitch вважають, що ключовою умовою відновлення фінансування з боку МВФ стануть реформи і політична стабільність в Україні.

Рейтингове агентство також підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній і національній валютах на рівні CCC (можливий дефолт).

Показати ще новини
Радіо НВ
X