Fitch дало новий прогноз щодо української економіки

26 березня 2018, 16:30

Міжнародне рейтингове агентство Fitch очікує зростання ВВП України на 3,2-3,7% у 2018-2019 роках, який має позитивно вплинути на економічні перспективи міста (Києва).

Про це повідомили в агентстві, передають Українські Новини.

В агентстві заявляють, що у 2017 році економіка України продовжувала демонструвати невелике відновлення при зростанні ВВП, оцінюється в 2%.

Відео дня

Також наголошується, що інституційне середовище в Україні є недостатньо прозоре і розвинене, що негативно позначається на довгостроковому розвитку і бюджетному плануванні субнаціональних утворень країни.

У Fitch вважають, що уряд країни знаходиться під тиском у зв'язку з непростою програмою реформ, проведення яких є умовою надання Міжнародним валютним фондом (МВФ) зовнішнього фінансування.

Напередодні президентських і парламентських виборів у 2019 році зростають політичні ризики, пов'язані з інтересами впливових політичних кіл і фрагментованістю політичних партій.

Fitch вказує, що високий, хоча і знижується, рівень інфляції та відсоткових ставок робить проведення боргової та інвестиційної політики непростим завданням.

Нагадаємо, Fitch прогнозувало зростання ВВП України на 2-3% у 2017-2018 роках.

Крім того, Світовий банк (СБ) також прогнозував зростання ВВП України в 2% в поточному році, проте не бачить значних ривків в секторах економіки. У СБ додали, що такого зростання економіки недостатньо для зростання доходів громадян.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X