Фіскальна служба вимагає арешту рахунків Укрнафти

30 жовтня 2017, 16:14
Державна фіскальна служба (ДФС) направила до суду подання про зупинення видаткових операцій на рахунках компанії Укрнафта, крім виплати заробітної плати, соціальних виплат, ЄСВ та інших податків

Про це повідомили в прес-службі ДФС.

У ДФС відзначили, що позов був поданий після того як компанія відмовилася виконати законні вимоги податкового керуючого та надати інформацію про наявне ліквідне майно підприємства для подальшого його опису у податкову заставу.

Відео дня

У ДФС також нагадали, що постановою суд зобов'язав описати у податкову заставу 2 млрд куб. м. природного газу видобутого 2006 року.

"Верховний суд України частково задовольнив скарги Офісу великих платників податків ДФС і компанії Укртрансгаз на судові рішення за позовом компанії Укрнафта, які зобов'язували описати у податкову заставу 2 млрд куб.м. природного газу видобутого 2006 року", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в ДФС додали, що загальна сума боргу підприємства склала 13,9 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що за перші сім місяців цього року Укрнафта перерахувала в бюджет 6,5 млрд грн податкових платежів і зборів, що на 2,4 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також, 26 вересня, в Укрнафті заявляли, що прострочений податковий борг публічного акціонерного товариства Укрнафта перед державним бюджетом становив 12,2 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X