Фіскальна служба завершила перевірку законності штрафу голові Нафтогазу на 8,3 млрд грн

16 квітня 2018, 12:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проведена Державною фіскальною службою (ДФС) перевірка встановила, що Енергетична митниця, ухваливши рішення оштрафувати главу Нафтогазу України Андрія Коболєва на 8,3 млрд грн, діяла в законному порядку.

Про це повідомив в.о. глави ДФС Мирослав Продан, передає прес-служба відомства.

За його словами, рішення про застосування штрафних санкцій було ухвалено Енергетичною митницею на підставі отриманої доказової бази.

Відео дня

"Сьогодні така перевірка завершена, готуються відповідні матеріали, але паралельно питання є предметом розгляду в судових інстанціях, тому логічно було б дочекатись його результатів", - зазначив Продан.

Він також додав, що якщо законодавство зобов'язує митницю ухвалювати відповідні рішення, він не бачить іншого механізму, як можна діяти інакше.

"Митниця виконує безпосередньо норми законодавства. Сьогодні виникло питання в документі або ж в правильності документу, який став підставою того, що цей об’єм газу був від Газпрому наданий Нафтогазу України", - додав чиновник.

Нагадаємо, що ДФС виписала голові Нафтогазу Андрію Коболєву штраф на 8,3 млрд грн через відмову компанії оформляти і оплачувати поставки Газпрому в непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

Пізніше в президент України Петро Порошенко доручив генеральному прокурору і в.о. голови ДФС перевірити обгрунтованість цього штрафу.

Після цього в ДФС заявили, що штраф виписаний не персонально Коболєву, а державній компанії, яку він очолює.

При цьому Коболєв вирішив судитися з ДФС через штраф на 8,3 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X