Фіскальна служба повернула вилучене обладнання великому київському інтернет-провайдеру

4 листопада 2016, 19:31
Державна фіскальна служба повернула вилучене у компаній Ланет і Ромсат обладнання через активне втручання громадськості та медіа, повідомила Інтернет асоціація України

"В ході обшуків було вилучене обладнання у вигляді електронних інформаційних систем, і лише активне втручання громадськості і медіа змусило силовиків повернути це обладнання в той же день", - сказано у прес-релізі, опублікованому на сайті організації.

Відео дня

Інформацію про це підтвердили також у компанії Ланет.

Зазначається також, що в компанії вважають, що обшуки на підприємствах та вилучення техніки ДФС здійснила задля чинення тиску на них з метою визнання безпідставного боргу.

"Успішне оскарження в суді дій ДФС щодо нарахування податкового боргу у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві призвело до "несиметричної відповіді" правоохоронців", - наголошується у прес-релізі.

Нагадаємо, 3 жовтня повідомлялося, що представники ДФС Солом’янського району Києва прийшли в офіси компаній Ланет і Ромсат з обшуками і, за словами адвоката, вилучили всю техніку та документацію, яка тільки трапилась їм під руку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X