Фірташ задумався про переведення кримських активів на нову компанію - ЗМІ

7 грудня 2017, 08:47
Бізнесмен Дмитро Фірташ планує перевести кримський бізнес на нову компанію - ТитанАктив. Таким чином, компанія хоче уникнути проблем з бізнесом через судові позови

Про це розповів менеджер однієї з компаній холдингу Group DF, що об'єднує активи Фірташа, передає liga.net

"Цією компанією стане ТитанАктив. Компанія вже уклала низку договорів про експорт діоксиду титану (основна продукція Кримського Титану), - розповів менеджер.

Відео дня

Видання повідомляє, що російський держбанк ВТБ банкрутить кримський бізнес Фірташа. Так, 18 листопада банк подав у Арбітражний суд Москви позов про визнання неплатоспроможною місцеву компанію Титанові інвестиції, в оренді у якої перебуває майновий комплекс Юкрейніан Кемікал Продактс Фірташа.

Перше засідання суду у Москві за позовом ВТБ про банкрутство відбудеться 13 лютого 2018 року. Крім того, повідомляється, що Госпсуд Києва призначив розгляд справи зі стягнення $39,4 млн боргу Юкрейніан Кемікал Продактс і Титанових інвестицій на 11 грудня.

Видання зазначає, що переведення активів Кримського Титана на нову компанію може не тільки допомогти Фірташу позбутися боргових претензій ВТБ, а й частково вирішить проблему забезпечення підприємства сировиною.

Нагадаємо, що після анексії Криму Кримський титан було перереєстровано в Києві та перейменовано в Ukrainian Chemical Products. Його майновий комплекс передано в оренду компанії Титанові інвестиції, що зареєстрована в Москві, яку контролює Фірташ. Завод виробляє діоксид титану та добрива.

Раніше повідомлялося про те, що російський банк ВТБ подав позов в Арбітражний суд Москви з вимогою стягнути $39,4 млн заборгованості з компанії Ukrainian Chemical Products (Київ, раніше - Кримський титан), яка належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу.


Кримський Титан - найбільший виробник діоксиду титану на території Східної Європи. Крім діоксиду титану пігментного, підприємство виробляє червоний залізоокисний пігмент, мінеральні добрива, сірчану кислоту, алюмінію сульфат, рідке натрієве скло, залізний і мідний купорос, соду та літій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X