Яценко, Григоришин та Фірташ. Хто з учасників Золотої сотні найбільше примножив свій капітал за рік, а хто навпаки — зазнав втрат.

7 листопада 2021, 11:22

Абсолютним рекордсменом зростання стану в рейтингу топ-100 найбагатших українців став співзасновник британського фінтех-стартапу Revolut Влад Яценко. За рік статки українця зросли на 290%.

Статки Яценка виросли слідом за зростанням оцінки Revolut і склали $1,27 млрд. Це винесло його відразу на восьме місце в Золотій сотні.

На другому місці за зростанням капіталу за рік опинився власник Industrial Milk Company Олександр Петров. За рік його статки зросли на 193% - до $208 млн.

Відео дня

На третьому місці зі зростанням стану опинився Віктор Іванчик, який за рік примножив капітал на 139%. Статки власника Астарти досягли позначки $130 млн.

Серед тих, хто втратив частину статку за минулий рік, лідером виявився власник бізнес-групи Енергетичний стандарт Костянтин Григоришин. За рік його капітал стиснувся на 61% – до $155 млн.

Також до трійки учасників рейтингу, які зазнали найбільших втрат за рік, потрапили Едуард Мкртчан зі статками $100 млн  ( -46%) та Дмитро Фірташ зі статком у $1,71 млрд (-16%).

Повна версія матеріалу Що кажуть цифри. Як постпандемічний рік і зростання цін на руду змінили стан сотні найбагатших українців, можна почитати за посиланням.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X