Фірташ може стати основним власником найбільшої мережі АЗС України - ЗМІ

30 грудня 2015, 15:05
976
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сума можливої операції з купівлі WOG невідома

Фото: wog.ua

Опальний олігарх Дмитро Фірташ веде переговори про придбання контрольної частки в паливній групі WOG, що володіє найбільшою мережею автомобільних заправок в Україні

Інформацію про переговори, що ведуться, підтвердив один з менеджерів WOG, а також власник великої української компанії-нафтотрейдера, пише ЛІГА.

Мережа АЗС під брендом WOG, що входить до групи компаній Континіум, є найбільшою в країні й налічує понад 500 комплексів у всіх областях, а також 32 нафтобази. До серпня 2015 року групою WOG у рівних частках володіли Степан Івахів, Петро Димінський, Сергій Лагур та Ігор Єремєєв, що помер 12 серпня.

Крім того, WOG володіє Херсонським НПЗ, що простоює з 2006 року, та є найбільшим імпортером палива в Україну, а також найбільшим торговцем нафтопродуктами в крупнооптовому сегменті. Генеральний директор WOG Сергій Корецький оцінював частку компанії на ринку в 22%.

За словами анонімного менеджера WOG, смерть Єремєєва була тільки одним із факторів, який спричинив за собою переговори про продаж.

Власник нафтотрейдера повідомив, що у WOG вже фактично змінився основний власник. "Юридично угода, напевно, ще не закрита. Але це питання часу", - говорить він.

У прес-службі належить Фірташу Group DF повідомили, що "не коментують чутки, наміри і гіпотетичні угоди".

У прес-службі компанії ВОГ Рітейл, відповіли, що компанія не веде переговорів про продаж: "Наша компанія не планує продавати бізнес ні частково, ні повністю. Зокрема, ВОГ Рітейл не веде жодних переговорів щодо продажу частини бізнесу в розмірі 50% структурам, пов'язаним з Дмитром Фірташем".

Сума можливої операції з купівлі WOG невідома, але буде залежати від боргів групи.

"В цілому мережу АЗС WOG можна оцінити в $500 млн мінус заборгованість перед банками", - говорить старший аналітик Dragon Capital Денис Саква.

Нагадаємо, 26 липня народний депутат Ігор Єремєєв отримав серйозну черепно-мозкову травму, впавши з коня у Волинській області. З моменту інциденту депутат перебував у комі протягом трьох тижнів.

13 серпня прес-служба депутатської групи Воля народу підтвердила інформацію про смерть народного депутата Ігоря Єремеєва.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Події

Вчора, 17:45

article_img
Наші люди. Діаспора стала двигуном українського лобі в США та збирає мільйони доларів для батьківщини
LIFE

Вчора, 19:52

article_img
Їсти як німець. Гастротур Ектора Хіменеса-Браво по Баварії
Лонгріди

Вчора, 16:54

article_img
Три історії про людей, які борються за Херсонщину

Головне

Геополітика

Вчора, 21:35

article_img
Ізраїль і Чад відновлять дипломатичні відносини через 47 років після розриву
Країни

Вчора, 13:30

article_img
Біля автоколони губернатора одного з міст Афганістану вибухнула бомба, загинуло щонайменше восьмеро силовиків
Економіка

Вчора, 13:15

article_img
Інфраструктурний підйом. В Україні рекордними обсягами будують дороги, аеропорти, мости