Фірташ домовився про постачання газу з Європи в Україну

1 серпня 2017, 12:26
Компанія РГК Трейдинг, яку пов'язують з українським бізнесменом Дмитром Фірташем, 21 червня підписала договір з Eustream про доступ до газотранспортних потужностей Словаччини з метою імпорту газу з країн ЄС в Україну

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

"Угода дає РГК Трейдинг право на покупку потужностей словацької ГТС для імпорту газу з країн Євросоюзу в Україну. Рамковий контракт з оператором словацької ГТС відкриває для РГК Трейдинг прямий доступ не тільки на ринок природного газу Словаччини, а й сусідніх країн: а це - Чехія ( зона хаба NCG), Австрія і Угорщина (зона CEGH)", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У РГК Трейдинг додають, що в рамках стратегії диверсифікації поставок в травні-червні вже відбулися пробні закупівлі газу в Європі (обсяг тестових партій - близько 6 млн куб. м).


РГК Трейдинг є великим постачальником газу для комерційних споживачів, в тому числі і в промисловому секторі. Входить до групи компаній Регіональна Газова Компанія Дмитра Фірташа. Група РГК займається управлінням більше 20 газорозподільних компаній по всій Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X