Firefly Aerospace українця Полякова планує залучити $350 млн інвестицій нову ракету

28 січня 2021, 19:04

Компанія Firefly Aerospace українця Макса Полякова планує залучити третину мільярда доларів додаткових інвестицій. Більшу частину направлять на створення ракети середнього класу Firefly Beta.

Американська компанія-розробник ракетно-космічної техніки Firefly Aerospace українського бізнесмена Макса Полякова планує залучити $350 млн на масштабування виробництва і створення ракети середнього класу - Firefly Beta.

Відео дня

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на реліз компанії.

«За наступні кілька років ми хочемо з компанії вартістю $1 млрд і ракетою Alpha вирости до $10-мільярдної компанії з набором різних ракет», - зазначив CEO компанії Firefly Aerospace Том Маркусик.

У Firefly Aerospace відзначили, що із загальної суми інвестицій $225 млн планують витратити на розвиток, в тому числі і на розробку ракети середнього класу Firefly Beta. Відзначається, що ця ракета буде здатна виводити на низьку навколоземну орбіту до 10 тонн вантажу, що в 10 разів більше можливостей Firefly Alpha.

Решту $125 млн інвестицій в Firefly хочуть спрямувати на посилення виробництва, закупівлю матеріалів і устаткування.

«Перша фаза розвитку нашої компанії обійшлася в $200 млн, які вклав Макс Поляков і Noosphere Ventures (...) Зараз же ми розглядаємо розширення списку інвесторів з метою залучити додаткові $350 млн, що має прискорити розвиток ракет Beta, але не змінить філософію і структуру компанії», - зазначив Маркусик.

Крім того, СЕО Firefly Aerospace підтвердив плани на дебютний запуск Alpha найближчим часом.

Нагадаємо, що в грудні минулого року підрозділ компанії Firefly українського бізнесмена Макса Полякова отримало контракт з NASA на доставку малих супутників на орбіту Землі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X