Фінтех-стартап TransferGo планує відкрити R&D офіс в Україні

26 лютого 2019, 20:28

Співзасновник міжнародного онлайн-сервісу з переказу коштів TransferGo Даумантас Двілінкас повідомив НВ Бізнес, що їх компанія планує відкрити R&D офіс в Україні.

"Зараз ми поки шукаємо партнерів по розробці в Україні, і в міру зростання обсягів бізнесу в Україні відкриємо свій R&D офіс", - сказав він.

Крім того, компанія Двілінкаса не виключає можливість поглинання українських стартапів, які зможуть підсилити їх бізнес.

Відео дня

Він відмовився назвати суму, яку вони будуть вкладати в розробку в Україні, але зазначив, що в цілому, TransferGo щорічно витрачає близько 17 млн євро на ці цілі.

В Україні TransferGo, заснований в 2012 році в Лондоні, почав працювати у 2017 році. Гроші через сервіс можна переводити з 47 країн світу.

Основним партнером Фінтех-стартапу в Україні є ПриватБанк. За підсумками 2018 року за допомогою сервісів TransferGo на банківські картки ПриватБанку з-за кордону українці перевели понад 100 млн євро.

Двілінкас зазначив, що український ринок міжнародних онлайн-перекладів дуже перспективний, з потенціалом зростання в 15-20% в рік. А також через велику кількість українців, що працюють за кордоном, що підтверджують дані Нацбанку України, згідно з якими в минулому році українські заробітчани переказали в Україну $ 11 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X