Фінтех-стартап Revolut вийде на український ринок

2 жовтня 2019, 10:23

Фінтех-стартап Revolut спільно з платіжною системою Visa планує вийти на 24 нових ринки, в тому числі на український, повідомляється в прес-релізі Visa.

Компанії підписали угоду, яка передбачає, що в ході своєї глобальної експансії Revolut буде переважно випускати картки Visa.

"Розвиваючи успіх співпраці в рамках діючої угоди в Європі, Visa допоможе Revolut запустити свої сервіси спочатку в Австралії, Бразилії, Канаді, Японії, Гонконгу, Росії, Сінгапурі та США, а потім в Україні, Аргентині, Чилі, Колумбії, Індії, Індонезії, Кореї, Малайзії, Мексиці, Новій Зеландії, Філіппінах, Саудівської Аравії, Південній Африці, Тайвані, Таїланді і В'єтнамі", - йдеться в прес-релізі.

Відео дня

Revolut був запущений в липні 2015 року колишніми інвестиційними банкірами Credit Suisse і Deutsche Bank Миколою Сторонським і Владиславом Яценко в якості цифрової альтернативи великим банкам. У мобільному додатку Revolut можна обмінювати валюту, складати бюджети і здійснювати платежі між фізичними особами (P2P). В Європі послугами компанії користується приблизно 6 млн людей. Revolut залучила близько $340 млн інвестицій, зокрема від Index Ventures, Ribbit Capital, Balderton Capital і DST Global.

Показати ще новини
Радіо NV
X