Фінський холдинг побудує в Україні завод з виробництва паперових стаканчиків

6 березня 2017, 15:16
Фінський холдинг Huhtamaki повідомив про створення нового виробництва паперових стаканчиків в Києві

Про це повідомляє woodbizforum.

Як зазначається, новий підрозділ буде виробляти повну лінійку паперових стаканчиків для холодних і гарячих напоїв. Як очікується, виробництво буде запущено у 2018 році і створить близько 50 робочих місць. Виробництво стане частиною напрямку Foodservice Європа-Азія-Океанія.

Відео дня

"Незважаючи на нещодавні політичні та економічні потрясіння, ринок громадського харчування в Україні зростає, і країна відіграє важливу роль у багатьох планах зростання наших глобальних ключових клієнтів. Крім того, Україна має розвинуту транспортну інфраструктуру і гарне місце розташування для обслуговування сусідніх країн", – прокоментував виконавчий віце-президент Foodservice Європа-Азія-Океанія Ерік Ле Лей.


Huhtamaki присутня в Україні з 2002 року і поставляє продукцію в основному зі своїх виробничих підрозділів у Польщі. Huhtamaki спеціалізується на виробництві упаковки для продуктів харчування і напоїв, має 73 виробничих підрозділів і 24 офіси продажів у 34 країнах світу, в компанії працюють близько 17 тисяч осіб. Головний офіс компанії розташований у фінському місті Еспоо.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X