Фіндиректор Ferrexpo продав 150 тис. акцій компанії за день до їх обвалу на біржі

2 травня 2019, 15:05

150 тис. акцій фіндиректор отримав як черговий транш довгострокового плану стимулювання

Фінансовий директор (Chief Financial Ofiicer) гірничорудної компанії Ferrexpo Кріс Мо 25 квітня продав 150 тис. акцій компанії за курсом 268,03 пенса за штуку, тоді як на наступний день їх курс обвалився до 192,6 пенса на новині про відмову Deloitte LLP продовжувати роботу в якості аудитора Ferrexpo через розслідування діяльності благодійної організації Blooming Land. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"На момент прийняття рішення та реалізації угоди з продажу акцій ні пан Мо, ні компанія не отримали заяву про відставку Deloitte, яка була відправлена компанії увечері 25 квітня 2019 року і була негайна оголошена 26 квітня 2019 року о 7 ранку", - відзначає Ferrexpo в повідомленні на Лондонській фондовій біржі.

Згідно з ним, ці 150 тис. акцій Мо отримав як черговий транш довгострокового плану стимулювання, а продав їх з метою виконання своїх податкових і соціальних зобов'язань.

Ferrexpo також повідомило, що інші директори та менеджери компанії отримали свої акції (від 15 тис. до 100 тис. кожен) в рамках плану стимулювання 26 квітня і не продавали їх.

Як повідомлялося, 26 квітня капіталізація Ferrexpo за день впала на $500 млн .

Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Гендиректор (CEO) компанії, народний депутат Костянтин Жеваго контролює 50,3% акцій компанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X