Ferrexpo увійшла в сімейство індексів FTSE4Good

4 вересня 2017, 13:39
Британську Ferrexpo plc, яка контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати, після проведення перегляду індексу в червні 2017 включили в сімейство індексів FTSE4Good

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"Ми дуже пишаємося тим, що ми включені в цей престижний індекс компаній, і це кредит довіри керівництву і співробітникам групи", - зазначив голова комітету корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo Віктор Лотус.

Відео дня

Даний індекс є орієнтиром для інвесторів, які хочуть інвестувати тільки в компанії, що відповідають високим стандартам ESG. Також індекс включає такі компанії світового класу як HSBC, Sky, Tesco, Unilever, Anglo American, BHP і Rio Tinto.


Ferrexpo - перша компанія з активами в Україні, яка отримала індекс FTSE4Good, залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю є виробництво та експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,02% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК.

Індекс FTSE4Good оцінює ефективність компаній, що демонструють сильні екологічні, соціальні та управлінські (ESG) практики.

Показати ще новини
Радіо NV
X