Ferrexpo стала лідером з експорту окатишів серед компаній країн СНД

9 листопада 2017, 13:42
За січень-вересень 2017 року британська компанія Ferrexpo plc, що контролює Полтавський і Єристівський ГЗК, експортувала 7,5 млн т окатишів в країни Європи і Близького Сходу, а також в Японію, Південну Корею і Китай

Про це йдеться в прес-релізі Укрпромзовнекспертизи, передає Інтерфакс-Україна.

Таким чином Ferrexpo зберегла перше місце з експорту цієї продукції серед аналогічних компаній країн СНД.

Відео дня

У релізі уточнюється, що Полтавський ГЗК відправив на експорт більше 5,7 млн тонн залізорудних окатишів, Єристівський ГЗК – майже 1,8 млн тонн.

Варто відзначити, що Полтавський ГЗК є основним активом британської гірничорудної компанії Ferrеxpo plc, що котирується на Лондонській фондовій біржі. Вона володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,02% акцій Полтавського, 100% Єристівського ГЗК і 99,9% Беланівського ГЗК.


Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі.

Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,09% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. З 2016 року Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатишів.


У минулому році Ferrexpo справила 11,2 млн тонн залізорудних окатишів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Словаччини, Чехії, Німеччини та інших європейських країн, а також Китаю, Індії, Японії, Тайваню і Південної Кореї.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X