Ferrexpo plc отримала синдикований кредит на $ 195 млн

17 листопада 2017, 09:55
Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК і ЕГОК), залучила трирічний поновлюваний кредит на $195 млн

Про це повідомляється у прес-релізі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Організатором виділеної кредитної лінії є BNP Paribas. Кредит надано синдикатом з шести міжнародних кредиторів. Він буде виплачуватися протягом восьми кварталів з остаточним погашенням 31 грудня 2020 року і призначений для загальних корпоративних цілей.

Відео дня

Нагадаємо, 8 серпня позачергові загальні збори акціонерів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату дали згоду на вчинення товариством значних угод з метою забезпечення виконання платіжних зобов'язань Ferrexpo Finance plc, Ferrexpo AG, Ferrexpo Middle East FZE і/або інших зобов'язаних осіб, за договором про відкриття відновлювальної передекспортного кредитної лінії на суму до $500 млн з відсотковою ставкою не вище LIBOR для тримісячних депозитів у доларах США плюс 4% з остаточним погашенням 30 вересня 2021 року.


Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У червні 2017 Ferrexpo plc включена в сімейство індексів FTSE4Good.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

Показати ще новини
Радіо NV
X