Ferrexpo інвестує в транспорт заради збільшення експорту з України

18 травня 2017, 17:01
Компанія Ferrexpo заявила про плани інвестувати в транспортну інфраструктуру для збільшення експорту залізорудної сировини

Про це повідомила менеджер по роботі з інвесторами та комунікацій Ferrexpo Інгрід Макмехон журналістам у Києві.

"Ми б хотіли придбати більше вагонів, – сказала вона. – Якщо б у нас в 2016-му році їх було більше, то наші продажі були б ще більш значні".

Відео дня

Вона також зазначила, що компанія хотіла б, щоб в галузі сталася дерегуляція, щоб виробники не залежали цілком від Укрзалізниці, і могли придбати не тільки вагони, а й локомотиви.

Також компанія планує збільшити можливості своїх терміналів з перевалки в порту Південний з нинішніх 6,5 до 7-8 млн тонн на рік.

Вона зазначила, що процес розвитку транспортної інфраструктури буде повільним, так як компанія в цьому році інвестує в Україну близько $50 млн.

"Не забувайте, що ми тільки що пережили важкий 2016-й рік. І нам все ще потрібно виплатити значну заборгованість", – пояснила Макмехон.

Але в цілому компанія ставить перед собою мету збільшити обсяг виробництва окатишів з нинішніх 11,2 до 20 млн тонн на рік.


Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,09% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2016 р. Компанія виробила 11,2 мільйонів тонн залізорудних котунів.

Найбільшим акціонером Ferrexpo AG є Костянтин Жеваго.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X