Ferrexpo двічі підвищила зарплати співробітникам, не чекаючи страйків

18 травня 2017, 15:59
У компанії Ferrexpo заявили, що проблем подібних тим, які були на підприємствах АрселорМіттал Кривий Ріг і Євраз, у них бути не могло

"Ми щільно моніторимо ситуацію зі страйками в Україні. Але у нас жодних проблем немає", – заявила журналістам у Києві менеджер по роботі з інвесторами та комунікацій Ferrexpo Інгрід Макмехон.

Відео дня

За її словами, причина такого спокою в тому, що в цьому році компанія підвищувала заробітну плату своїм працівникам в Україні вже двічі – на 20% у січні, і ще на 15% в травні.

При цьому вона зазначила, що підвищення зарплат у травні ніяк не пов'язано зі страйками в інших гірничорудних компаніях. "Екстреного підвищення бути не могло, такі рішення приймаються менеджментом заздалегідь", – уточнила Макмехон.

Нагадаємо, що на початку травня працівники гірничо-металургійної галузі в Кривому Розі розпочали страйк страйк з вимогою підвищити заробітну плату мінімум до еквіваленту 1 тис. євро, а також видавати 3 тис. грн на оздоровлення під час відпустки.

Страйк було підтримано Незалежною асоціацією профспілки гірників. Вона торкнулася підприємства Компанії АрселорМіттал Кривий Ріг, а також дочірньої структури російської Evraz.


Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 99,09% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2016 р. Компанія виробила 11,2 мільйонів тонн залізорудних котунів.

Найбільшим акціонером Ferrexpo AG є Костянтин Жеваго.

Показати ще новини
Радіо NV
X