Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ФДМ запланував продаж ще кількох українських підприємств

25 жовтня 2017, 14:47
209
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Продаж ЗАлКу запланована на перші місяці 2018 года

Фото: pixabay/MichaelGaida

Фонд держмайна (ФДМ) України планує виставити на продаж 68% акцій Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату (ЗАлК) на початку 2018 року

Про це повідомили в прес-службі ФДМ.

Продаж ЗАлКу запланована на перші місяці 2018 року.

Крім того, фонд держмайна до кінця року планує виставити на продаж Дніпровську і Херсонську ТЕЦ, а також Волинське підприємство Оснастка.

Нагадаємо, раніше компанія Ornex, що входить до Групи СКМ викупила на фондовій біржі ПФТС за 25% акцій Західенерго і Київенерго.

Крім того, 16 серпня компанія Ріната Ахметова придбала на фондовій біржі Іннекс ще 25% акцій компанії ДТЕК Донецькобленерго.

Раніше повідомлялося, що ФДМ продав пакет акцій в розмірі 99,5% Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

Також в кінці серпня  Україна продала 33,3% акцій в спільному українсько-казахстансько-російському підприємстві з виробництва ядерного палива.


Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат є виробником первинного алюмінію. За даними підприємства на кінець 2016 року, у власності ФДМ перебуває 68% акцій ЗАлКу, ще 29% - у компанії Velbay Holding Ltd. (Кіпр, контролюється РусАл, РФ).

Відзначимо, що згідно з квартальним звітом компанії, комбінат в січні-вересні 2017 року отримав чистий прибуток у розмірі 118,6 млн грн, тоді як в аналогічному періоді 2016 року було чистий збиток 527,3 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися