ФБР почало кримінальне розслідування проти Tesla

27 жовтня 2018, 09:42

У США Федеральне бюро розслідувань почало кримінальне розслідування за фактом того, що компанія Tesla вводила в оману інвесторів, завищуючи прогнози виробництва для свого автомобіля Model 3. Про це повідомляє AP із посиланням на The Wall Street Journal.

Наразі американське бюро проводить розслідування про те, чи знала компанія, що її плани щодо швидкості виробництва неможливо реалізувати.

За інформацією анонімного джерела видання, агенти ФБР зв'язалися з колишніми співробітниками Tesla, щоб опитати їх.

Відео дня

Представник Tesla заявив, що компанія не приховувала складностей зі зростанням виробництва Model 3. За його словами, компанія добровільно співпрацювала і передала документи Департаменту юстиції на початку цього року і не отримувала додаткових запитів з цього питання протягом кількох місяців.

Зазначається, що ФБР не відразу повернуло запит, що потребує коментарів.

Model 3 є ключовою частиною плану Tesla щодо розширення від нішевого виробника в сегменті luxury до компанії з ширшим колом споживачів. На початку 2017 року компанія оголосила про плани випускати до 5 тисяч автомобілів на тиждень до кінця 2018 року, проте реальний випуск становив усього 793 Model 3 минулого тижня і 2,7 тисячі за весь 2017 рік.

Хейтери в сказі. Як Tesla вибралася з фінансової ями і почала заробляти

Субсидію оформили. Tesla оголосила нову мінімальну вартість Model 3

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X