Фармгігант Sanofi заявив про незаконне списання 42 мільйонів гривень в Україні

6 липня 2017, 20:34
Шахраї списали з рахунків фармацевтичної компанії Санофі-Авентіс Україна, що входить до складу глобальної компанії Sanofi, близько 42 млн грн

Про це агентству Інтерфакс-Україна повідомила компанія Санофі-Авентіс Україна.

Компанія заявляє, що стала жертвою шахраїв, які за незаконне судове рішення шляхом підробки документів списали з рахунків компанії близько 42 млн грн.

Відео дня

Як підкреслюють в компанії, в результаті шахрайських дій при потуранні представників судової системи та Державної виконавчої служби створені значні перешкоди для нормальної господарської діяльності підприємства в Україні.

"Від цього страждає не тільки компанія, але і репутація України як держави, яка бореться за залучення іноземних інвестицій і заявляє про їх належний захист", - вважають в Санофі-Авентіс Україна.

При цьому фармкомпанія відзначає, що вона робить всіх передбачених законом заходів щодо захисту своїх прав, проте сподівається на оперативну реакцію з боку компетентних органів і установ щодо недопущення переведення викрадених коштів на рахунки шахраїв та притягнення винних до відповідальності відповідно до законодавства України, міжнародних договорів щодо захисту іноземних інвестицій.

У заяві підкреслюється, що дана ситуація може вплинути на подальші плани фармкомпанії з розвитку бізнесу в Україні.

"Хоча ситуація, що склалася не похитне зобов'язання Санофі-Авентіс Україна надавати українцям доступ до якісних інноваційним лікарських засобів, відсутність належного захисту наших прав може негативно вплинути на подальші плани групи Sanofi з розвитку бізнесу в Україні", - йдеться в заяві.

Показати ще новини
X